Czerwiec 26, 2017

W Y D A R Z E N I A

Trening Świętej Wojowniczki w Kobiecym Kręgu

KOBIECE WAKACJE Z JOGĄ KUNDALINI i AJURWEDĄ

W SILNEJ NAD JEZ. CHŁOP  /  DOM POD LIPĄ / Pszczewski Park Krajobrazowy – Odżywcze zanurzenie w Naturę – Kobieca Praktyka Jogi i Mądrość Ajurwedy.

19-25. VIII. 2018.

Wyjazd dla Kobiet – nie tylko ze względu na specjalnie dobraną praktykę jogi i moc informacji o cyklach życia kobiety, ziołolecznictwie dla kobiet w różnych okresach życia oraz o zrozumieniu własnej natury, ale też na klimat mini-wspólnoty, Kręgu, doświadczanie pierwotności i prostoty, otwartości i receptywności, oddania się siłom Nieokiełznanej Przyrody Pszczewskiego Parku Krajobrazowego.    CZYTAJ TU

==============================================================================

N A D A . Y O G A . VIDYALAYA – Akademia Wiedzy i Sztuki Rozwoju poprzez Muzykę

W listopadzie 2017 roku w Warszawie ruszyła Akademia Nauk i Sztuki Nada Jogi.

Nauka opiera się na założeniu potrzeby rozwijania się dzięki muzyce. Ta szkoła “muzycznej ewolucji” jest pierwszą w Polsce. Seminaria rozpoczynają się od kursu podstawowego, potem poziomy zaawansowanych studiów i 5 zjazdów dla pogłębienia tej starożytnej nauki.   CZYTAJ TU

===================================================================

NADA YOGA – pierwsze kroki – eksploracja dźwięku w pracy z ciałem.  termin wkrótce

WARSZTAT  PRACY Z UCZUCIAMI, ODCZUCIAMI CIAŁA I EMOCJAMI POPRZEZ WZBUDZANIE WIBRACJI GŁOSU. Na tym spotkaniu uczymy się odbierać dźwięk poprzez ciało, a nie tylko słuchem. Stroimy organizm tak by rozróżniał odczucia związane z różną wysokością dźwięku i ich barwą.

Poznajemy:
* system czakr i kshetramów
* ćwiczenia dla pępka, serca i szyszynki
* śpiew na różnych samogłoskach
To prawdziwa joga ! bo wydatek energii spory, a uzyskany stan – harmonijny.  CZYTAJ TU

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.