Czerwiec 26, 2017

W Y D A R Z E N I A

SKOK W NOWY ROK – numerologia 2019 + kundalini i nada joga!

WARSZTAT NA DOBRE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU 2019 !
i pozostanie w synchronii z jego liczbowymi wskazaniami.

Nie ma liczb lepszych i gorszych. Każda z cyfr budujących liczby ma swoje karmiczne i dharmiczne – „negatywne” i „pozytywne” ekspresje. Cyfry i liczby są szkieletem, konstrukcją i budulcem na których wydarzają się zdarzenia, i które leżą u podstawy każdej myśli, uczucia i działania. Są zasadą podtrzymującą świat i życie.

Spotkajmy się by to omówić, poznać i rozpoznać co składa się na wyjątkowość liczby nowego roku 2019, rozszyfrowując przy okazji własną datę urodzenia i w zestawieniu z doświadczeniami poprzedniego roku – rozpocząć nowy w świadomości jego wyznaczanych liczbami trendów. Świadomość tych tendencji pomaga nam opanowywać własne, by nie interferowały z ogólnymi w kierunku konfliktu lub zastoju. Rozumiejąc na jakie jakości zwrócić uwagę w nadchodzącym okresie, łatwiej nam płynąć z prądem nieuchronnych wydarzeń i kreować w zgodzie z czasem. Synchronizując swoje wibracje z wibracją liczby roku odnajdziemy się we właściwej chwili we właściwym miejscu!
Rozwiń. Dołącz do wydarzenia na FB – TU

———————————————————-

Jesienno-zimowa Depresja – NIE DLA NAS!

Niedziela, 18 listopada 2018 o 10:00 – 18:00

Listopadowe weekendy spędzacie w domu pod pierzyną z kubkiem kawy w ręce? No to może ten jeden dzień spędzimy inaczej ? 🙂 Razem doceniając piękno i ciszę tej pory roku kiedy Twój umysł może dokonać retrospekcji mijającego czasu i oczyszczając nadmiar i bałagan – oddać je Naturze. Jednocześnie zastosujemy mądrość jogi i ajurwedy w porządkowaniu i trenowaniu mentalnej i zmysłowej percepcji, tak aby ustalić nowe wzorce w miejsce starych, a już nam nie służących .​

Kiedy przychodzi Liścio-pad i przyroda zasypia, doskwiera nam nie tylko zimno i ciemność. Doskwiera nam brak opieki matki ziemi. Brak jej energii – która skryła się, opadła wraz z liśćmi, zasnęła wraz z wieloma zwierzętami… My tymczasem działamy wg kalendarzy i zegarków próbując utrzymać wszystko tak samo. To pochłania więcej energii niż o innej porze roku. Bardziej odczuwamy destruktywny umysł człowieczy bo działa często wbrew przyrodzie i nie ma się – pozornie – czym nakarmić. Poznaj sposoby odżywienia na ten czas – nie tylko fizyczne ale i mentalne, duchowe. Zapraszam. – Więcej czytaj TU

Niedz., 18 lis o 10:00, Wawer – strona na FB:

========================================================================

Głębokie Relacje z poziomu duszy

WAKACJE Z JOGĄ KUNDALINI i AJURWEDĄ

W SILNEJ NAD JEZ. CHŁOP  /  DOM POD LIPĄ / Pszczewski Park Krajobrazowy – Odżywcze zanurzenie w Naturę – Praktyka Jogi i Mądrość Ajurwedy.

18-24. VIII. 2019.  CZYTAJ TU

==============================================================================

N A D A . Y O G A . VIDYALAYA – Akademia Wiedzy i Sztuki Rozwoju poprzez Muzykę

W listopadzie 2017 roku w Warszawie ruszyła Akademia Nauk i Sztuki Nada Jogi.

Nauka opiera się na założeniu potrzeby rozwijania się dzięki muzyce. Ta szkoła “muzycznej ewolucji” jest pierwszą w Polsce. Seminaria rozpoczynają się od kursu podstawowego, potem poziomy zaawansowanych studiów i 5 zjazdów dla pogłębienia tej starożytnej nauki.   CZYTAJ TU

===================================================================

NADA YOGA – pierwsze kroki – eksploracja dźwięku w pracy z ciałem.  termin wkrótce

WARSZTAT  PRACY Z UCZUCIAMI, ODCZUCIAMI CIAŁA I EMOCJAMI POPRZEZ WZBUDZANIE WIBRACJI GŁOSU. Na tym spotkaniu uczymy się odbierać dźwięk poprzez ciało, a nie tylko słuchem. Stroimy organizm tak by rozróżniał odczucia związane z różną wysokością dźwięku i ich barwą.

Poznajemy:
* system czakr i kshetramów
* ćwiczenia dla pępka, serca i szyszynki
* śpiew na różnych samogłoskach
To prawdziwa joga ! bo wydatek energii spory, a uzyskany stan – harmonijny.  CZYTAJ TU

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.