Sierpień 20, 2017

A Y U R V E D A

INDYWIDUALNE KONSULTACJE, MASAŻE I ZABIEGI OLEJOWE – dowiedz się TU

AJURWEDA to licząca ponad 5 tys. lat sztuka naturalnego uzdrawiania oraz wiedza o życiu prowadzącym do zdrowia i harmonii wewnętrznej. Traktuje człowieka holistycznie, a jako stan zdrowia uważa równowagę między ciałem, umysłem i     duszą. Uzdrawia poprzez zmianę stylu życia i jedzenia, zastosowanie leczących przypraw i ziół, zmianę myślenia, wyciszenie umysłu oraz zasady , które porządkują życie. Ajurweda podaje proste, możliwe do zastosowania na co dzień sposoby zachowania zdrowia oraz remedia na wiele dolegliwości jak m.in. nadwaga, stres, brak radości życia. Jest drogą do poznania siebie i indywidualnej dla każdego człowieka konstytucji , złożonej z trzech biologicznych energii: vata, pitta, kapha, które wpływają na ciało i umysł, a ich nierównowaga powoduje chorobę.

Zgodnie z ajurwedą jedną z głównych przyczyn chorób jest niewłaściwe korzystanie ze zmysłów. Wszelkie niepokoje umysłu są związane z przyswajaniem niezdrowych wrażeń takich jak nadmiar hałasu, informacji i przekonań. Zaburzenia fizyczne pojawiają się m.in. dlatego ze spożywamy niezdrowy pokarm w niewłaściwy sposób. Zaburzenia emocjonalne tworzą się w naszych relacjach, gdzie większość czasu albo wyrażamy nasze emocje lub je tłumimy – przez co tracimy wiele energii. Wszystkie te wrażenia łączą się i obciążają witalność.

Ajurweda i joga uczą harmonii zmysłów i żywiołów, a tym samym doświadczania wrażeń które wspierają naszą witalność!

 

AYURVEDA LIFE STYLE

Serdecznie zapraszam do zapoznania się poniżej z ofertą realizowaną w Warszawie:

 

Good Life Academy, ul. Paryska 6/8, Saska Kępa, 

Centrum Joga na ul.Brackiej 22/12 , Centrum

– ul. Dzielnicowa, Wawer.

 

MASAŻE

Masaże i zabiegi olejowe całego ciała lub wybranych obszarów tj: twarz, głowa, stopy, dłonie, kręgosłup, kolana, o działaniu głęboko oczyszczającym i relaksującym a jednocześnie odnawiającym przepływ energii.     OFERTA 

 

KONSULTACJE

Indywidualne konsultacje, edukujące w zakresie zdrowego stylu życia i pro-zdrowotnych nawyków, pomagające zrównoważyć konstytucję ciała i umysłu poprzez specjalnie dobrany program żywieniowy oraz rutynę dnia codziennego – w połączeniu ze wskazówkami z zakresu jogi i medytacji opartymi o datę urodzenia i rozmowę.   OFERTA 

 

Dowiedz się o TERAPII  MARMA

WYKŁADY I WARSZTATY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.